Pokládka kompozitnej podlahy

Pokládka kompozitnej podlahy


Ak vás čaká pokládka kompozitnej podlahy, určite sa nám ozvite. Jej montáž totiž neodporúčame bez potrebných znalostí a vybavenia.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti pokládky podláh – s dôrazom na kvalitu, estetiku aj dlhodobú funkčnosť pokládky.

Pokládka kompozitnej podlahy v réžii odborníkov – aj na podlahové kúrenie

Pokládka kompozitnej podlahy je témou, ktorej perfektne rozumieme. Naši pracovníci sú pravidelne školení v najnovších technikách a spôsoboch pokládky. Samozrejmosťou je používanie kvalitných materiálov.

Pokládka kompozitnej podlahy u vás doma prebehne rýchlo a odborne. Zabezpečíme, že každý kúsok podlahy bude položený s maximálnou presnosťou. Sme dôsledne oboznámení s charakteristikami a špecifikami kompozitných podláh. Vieme, ako sa správajú v priebehu rokov pri každodennom zaťažení, čo zohľadňujeme pri pokládke. Postaráme sa o potrebné podkladové vrstvy (parozábrany a pod.) aj úpravu povrchu. Dodáme, že pokládka kompozitnej podlahy je možná aj na podlahové vykurovanie.

Zaujímavosť o kompozitných podlahách: vedeli ste, že kompozitné podlahy majú jadro tvorené HDF doskou, ktorá pozostáva zo zmesi materiálov? Sú lákavé pre svoj ekologický aspekt, vodoodolnosť, teplotnú stabilitu či tichosť (žiadne nepríjemné vŕzganie – k čomu taktiež napomôže naša precízna pokládka kompozitnej podlahy).Taktiež sú príjemne teplé na dotyk. Obrovský benefit, ktorý oceníte, je tlmenie kročajového a priestorového hluku, ktorý je spôsobený chôdzou. Ďalšou výhodou je, že viaceré kompozitné podlahy sú vhodné aj do vlhších priestorov. Tajomstvom sú použité materiály, ktoré nereagujú s vodou. V prípade vytopenia sa nemusíte obávať dramatických scenárov. Kompozitné podlahy sa nenafúknu ani nerozmočia, a teda ich nebudete musieť vyhádzať.

kompozitné podlahy

Garantujeme rýchlu a precíznu pokládku kompozitnej podlahy

Pokládka kompozitnej podlahy si žiada dilatáciu. Dilatačné škáry okolo stien sú nevyhnutné, keďže kompozitné podlahy spadajú do kategórie plávajúcich podláh, t. j. dochádza k ich zmrašťovaniu a rozpínaniu vplyvom teploty v interiéri. V závislosti od členitosti priestoru je potrebné oddilatovať väčšie miestnosti od menších (aby sa tlakom väčšieho celku podlahy nezničili spoje a v dôsledku toho aj podlaha). To iba opäť potvrdzuje, že pokládka kompozitnej podlahy je špecifická činnosť, ktorá patrí do rúk odborníkom. Zvyčajne totiž nepostačí priložený návod od výrobcu podlahy.

Klienti oceňujú komplexnosť našich služieb –
od odborného poradenstva až po finálnu pokládku kompozitnej podlahy.

S nami získate nielen peknú podlahu v celom dome či byte, ale aj istotu kvalitnej a funkčnej pokládky. Veríme, že si svoju kvalitnú podlahu budete užívať mnoho rokov.

Pokládka podláh – Ponúkame široký rozsah služieb v oblasti pokládky podláh, vrátane:

  • Plávajúce podlahy – Ideálne riešenie pre rýchlu a efektívnu inštaláciu. Viac informácií nájdete tu.
  • Drevené podlahy – Klasická voľba, ktorá pridáva teplo a charakter každému interiéru. Ďalšie podrobnosti nájdete tu.
  • Vinylové podlahy – Odolné a ľahko udržiavateľné, ideálne pre komerčné aj obytné priestory. Zistite viac tu.
  • Laminátové podlahy – Výhodná a esteticky príťažlivá alternatíva s vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Viac informácií o našich riešeniach nájdete tu.
Experti na renováciu podláh

V Roman mont garantujeme,že vaša podlaha bude nielen krásna, ale aj funkčná a trvácna.

Kontaktujte nás

Radi si vypočujeme vašu predstavu a požiadavky, na základe ktorých vám pripravíme bezplatnú cenovú ponuku. Veríme, že spoločne vytvoríme podlahu vašich snov, po ktorej bude doslova radosť chodiť.